Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
http://www.globaltower.com.tr/
- Cihan Nazmi BIYIKLI
 
 
Sahip Oldukları İşletmecilik Lisansları :
Altyapı Hizmeti İşletmeciliği
 
İletişim Bilgileri :
Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi
No:18, PK 34394 Esentepe,Şişli /İstanbul
   
Tel : +90 850 229 78 00
Fax : +90 212 272 42 02
e-mail : info@globaltower.com.tr
 

Genel Tanıtım

Globaltower, kablosuz iletişim alanında faaliyet gösteren operatörlere, televizyon ve radyo yayıncılarına, sivil ve askeri haberleşme/izleme sistemleri kurum ve işletmecilerine kule, çatıüstü ve binaiçi altyapı tesislerinin kurulması, kiralanması ve bakımı konularında uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Globaltower, müşterilerinin ilk yatırım maliyetlerini ortadan kaldıran “tesis paylaşım modeli” ile görüntü kirliliği ve çevresel olumsuzlukların giderilmesine ek olarak ülke kaynaklarının verimli kullanılmasına da katkı sağlamaktadır.

Operasyonel faaliyetlerine 2007 yılında başlayan Globaltower, Türkiye çapında 5.000'in üzerinde kuleli sahada müşterilerine hizmet vermekte, 2010 yılının sonunda ülke çapındaki toplam kuleli saha sayısını 6.000 seviyesine çıkartmayı hedeflemektedir. Müşterilerine sunmakta olduğu hizmeti ülkenin her noktasına taşıma vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren Globaltower, alanında uzman kadrosu ve iş ortakları ile Türkiye çapında her gün ortalama 2 yeni kuleyi hizmete sunmaktadır.

Türkiye'nin ilk ve tek kule altyapı servis sağlayıcı işletmesi olan Globaltower, Türkiye'deki hızlı büyümesini uluslararası pazarlarda da sürdürme hedefi ile 2009 yılında Ukrayna'da Ukrtower adı altında operasyonel faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerimiz mevcut Globaltower sahalarını istedikleri an kullanmaya başlayabilecekleri gibi, ihtiyaç duyulan noktalarda yeni saha kurulumları ile de Globaltower hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.